Poślubna sesja z lampkami w Stodole Czereśniowy Sad – Monika i Mariusz

Pragnę Wam pokazać klimatyczną sesję poślubną, która przeczy stwierdzeniom, że idealne światło to tylko to słoneczne. Głównym jej założeniem było to, że oświetlimy Parę Młodą tylko drobnymi lampeczkami i dzięki temu zdjecia nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Sesja powstała w urokliwym miejscu – Stodoła Czereśniowy Sad. Złamaliśmy wiele sztampowych rad i moim zdaniem wyszło naprawdę ciekawie! Sami zobaczcie, zapraszam do wpisu!

Wraz z Moniką i Mariuszem stworzyliśmy coś oryginalnego i mało znanego wśród polskich fotografów. Większość Par unika nocnych sesji poślubnych, gdyż nie są pewni efektów takiej pracy. Fotografowie też nie czują się dobrze w tej dziedzinie, gdyż praca ze sztucznym oświetleniem wymaga praktyki i bardzo dobrego sprzętu. Nam jednak się udało i przychodzę do Was właśnie z taką magiczną sesją poślubną. Chodź przez cały dzień towarzyszyły nam intensywne burze i ulewy, wraz z moją ukochaną ekipą postanowiliśmy, że stworzymy coś naprawdę inspirującego i przełamującego większość stereotypów.
No więc, czy ślub w stodole zawsze musi być boho? Albo czy skórzana ramoneska ma prawo zastąpić klasyczną martnarkę ślubną? Na takie pytania odpowiem pokazując zrobione przez nas kadry. Koniec z wiejącymi na wietrze lokami, pastelami, z drobną biżuterią i wiankami. Do stodoły wchodzi glam w połączeniu z granatem, intensywną pomarańczą oraz lampeczkami.
Zobaczcie efekty. Linki do twórców pomagających w sesji poślubnej z lampkami, pojawią się na końcu wpisu. Enjoj it!
******

Wielkie podziękowania za współpracę na sesji dla:
Grażyny Osieckiej z Gofashiondesigner za stylizację okryć wierzchnich,
Martyny i Ali z Rock&LOk za piękny makijaż i uczesanie,
Ludmiły z Nuvia.pl za cudowne suknie,
Emi z Łach na drutach za oryginalną bizuterię hand made,
oraz dla przemiłej Ani, włascieielki lokalu Stodoła Czereśniowy Sad.

Dziękuję, że dotrwaliście do końca, bo zdjęć jest sporo. Jeśli chcecie więcej zapraszam do zobaczenia kolejnej sesji: Kobieca sesja konna w malowniczych makach

Leave a Reply