Sesje buduarowe Warszawa

Nie ma piękniejszego prezentu dla kobiety, od zmysłowej, sensualnej sesji. Mfotografia zadba o każdy szczegół, by sesja stała się przepiękną pamiątką na lata.

Oto trzy wspaniałe pomysły, by sesja buduarowa okazała się wspaniałą pamiątką na lata:

Sesja buduarowa dla kobiety – obudź w sobie seksapil

Każdej kobiecie oferujemy zmysłową sesję buduarową, by poczuła się pięknie i pewnie w swoim seksownym ciele. Już my wiemy co zrobić, by każda kobieta rozkwitła jak kwiat przed obiektywem 🙂

Pomysłowe sesje indywidualne i portretowe dla każdej kobiety! Sesja składa się z 3 stylizacji. Zapewniamy profesjonalny makijaż. Wykonane zdjęcia to ok 25 fotografii w formie elektronicznej. Możemy również wywołać je na papierze fotograficznym, oprawić w ozdobny album tradycyjny lub nowoczesny fotoalbum premium. Wasze fotografie możemy również nagrać na pendrive.

Buduarowe sesje dla dwojga

Każdej Parze, która lubi przygody, oferujemy buduarowe sesje dla dwojga. Zdjęcia mogą stać się niezapomnianą przygodą w poznawaniu swojej intymności. Stanowić będą również niezwykle zmysłową pamiątkę na lata oraz przypominać o niekończącej się więzi między dwojgiem ludzi.
Nie warto obawiać się wstydu, gdyż atmosfera na planie jest bardzo luźna i w pełni profesjonalna. Zachowujemy intymność, zazwyczaj ograniczjąc się do domowego zacisza bądź ekskluzywnego hotelu.
Marzysz o wspólnej seksownej sesji z drugą połówką? Masz niesamowity pomysł z tym związany? Nie ma na co czekać. Koniecznie skontaktuj się z mfotografią! Wspólnie zrealizujemy Twój plan 🙂

Sesje akt

Dla odważnych i lubiących swoje ciało oferujemy artystyczne sesje aktu. Bo nie ma nic piękniejszego od sylwetki ludzkiego ciała ukazanego na artystycznych fotografiach.

Pakiety prezentowe kobiecych sesji sensualnych

PAKIET SREBRNY:
(min. 25 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej, w pełnej rozdzielczości)
PAKIET ZŁOTY:
(srebrny + fotoalbum z 20 sztywnymi stronami. To jest wspaniała i bardzo trwała Pamiątka.).
PAKIET DIAMENTOWY:
(złoty + dobór 3 stylizacji pod okiem stylisty + pełny makijaż i fryzura).

*W odległości do 30 km od Warszawy dojazd w cenie pakietu
*Do ceny pakietów należy doliczyć wynajem studio lub innego lokalu.
*Do pakietów srebrny i złoty należy doliczyć również makijaż (150 zł)

Sesje buduarowe wykonuje najchętniej w hotelach, apartamentach, samochodach retro, na jachtach, w plenerze. Zdjecia wyglądają bardziej naturalnie niż w studio.

*W przypadku sesji prezentowych, po dokonaniu przelewu, wysyłam voucher, który można podarować obdarowanej osobie.
Na sesje osoba obdarowana może się umówić w dogodnym dla siebie terminie w ciągu 3 miesięcy.

**********