Reportaż ślubny i weselny Warszawa

Prawdziwy reportaż ślubny i weselny to ten widziany z ukrycia! Złapiemy każdą ulotną chwilę, z tak ważnego dla Was dnia ślubu. Pozwól zatrzymać emocje, każdą ważną myśl i chwilę zadumy, którą potem przez lata odnajdziesz w albumie ślubnym. Jest to przecież niepowtarzalny dzień, do którego jeszcze nie raz będziecie wracać myślami i sercem. Z chęcią pomożemy Wam w tym i obiecujemy prawdziwą radość z oglądania powstałych wtedy fotografii.

Oto najważniejsze elementy reportażu ślubnego, o których nigdy nie zapomnimy:

Fotografia przygotowań do ślubu

Każdy reportaż ślubny powinien dokumentować najważniejsze momenty z dnia ceremonii. Nie można więc zapomnieć o przygotowaniach do uroczystości. Tylko wtedy mamy okazję poznać rodzinę Państwa Młodych, uchwycić emocje panujące w domach oraz zająć się wszystkimi dodatkami związanymi z Waszą uroczystością. Zdjęcia z przygotowań do ślubu są najnaturalniejszą i najbardziej prywatną pamiątką z tego ważnego dnia. W czasie przygotowań mamy również chwilę na oderwanie się od wszystkiego i poświęcenie czasu na to, co jest najważniejsze, czyli rodzinę i Nas samych. Ileż to Par w zgiełku zapomina, że jest to ich dzień? Często zapominają również o najbliższych. Warto wyjść na chwilę przed ceremonią i zrobić fotografie pamiątkowe z ukochanymi. Samą Parę zaś odciągamy, by na chwilę mogła skupić się wyłącznie na sobie i poczuła klimat tego wyjątkowego czasu, jakim jest ślub.

Detale i pamiątki ślubne

W naszych albumach ślubnych odnajdziesz każdy detal z dnia ślubu. Uwielbiamy te szczegóły ponieważ to z małych rzeczy powstaje najpiękniejszy reportaż ze ślubu i wesela. Doceniamy wkład i poświęcenie Pary Młodej w organizację ślubu. Uwieczniamy na zdjęciach każdy materialny element, który był przygotowany wcześniej po to, by cieszył oczy Pary i gości znajdujących się na weselu. Czyż nie pięknie po latach przypomnieć sobie jak wyglądały stroje, obrączki bez rys oraz dekoracje weselne? Włożyliśmy w to tyle energii. Koniecznie trzeba to uwiecznić!

Portret ślubny Panny Młodej

Jest to niezwykła pamiątka pośród fotografii ślubnych, uwieczniająca piękno i subtelność Panny Młodej. Najczęściej powstaje w czasie przygotowań lub podczas mini sesji w dniu ślubu. W tym dniu nie ma ważniejszej i piękniejszej osoby, doskonale o tym wiedząc, tworzymy tą niezwykłą pamiątkę. Niejednokrotnie staje się ona najlepszą fotografią w albumie i ulubioną dla Pary Młodej.

Fotografia ceremonii ślubnej

Postaw na prawdziwe fotografie ze ślubu. Ukaż piękno więzi rodzinnych i szczególny klimat przysięgi małżeńskiej. W fotografowaniu stawiamy na magiczny styl i niezwykłą dyskrecję podczas ślubu i wesela. Nie używamy fleszy, znamy przebieg każdej ceremonii, wiemy kiedy możemy się poruszać by nie zwracać uwagi gości. Szanujemy, że jest to szczególny dla Was dzień i staramy się, byście wtedy patrzyli tylko na siebie. Dzięki temu otrzymacie naturalne i emocjonujące fotografie ze ślubu i wesela.

Fotografia ze ślubu w USC

Fotografie ze ślubu cywilnego pozostaw profesjonalistom. Dla Ciebie uwieczniamy najważniejsze chwile z tak dynamicznej ceremonii ślubnej, zarówno w Urzędzie Stanu Cywilnego jak i w plenerze. Ślub cywilny jest uroczystością bardzo krótką (15-20 minut). Nie warto pozostawiać w tym dniu fotografii osobą, które nie znają przebiegu ceremonii. Z nami nie ryzykujecie utraty najważniejszych kadrów a Nasza dyskrecja i umiejętności pozwalają na bycie niezauważalnym w tak ważnej chwili, jaką jest przysięga.

Zdjęcie grupowe

Z doświadczenia wiemy, jak ciężko jest zebrać wszystkich gości weselnych w jedno miejsce. Dlatego mamy dla Was kilka opcji. Pierwszą z nich jest zdjęcie grupowe wszystkich gości znajdujących się na uroczystości ślubnej. Wykonujemy je tuż po wyjściu z kościoła czy USC. Tylko ta chwila i element zaskoczenia pozwala na uchwycenie wszystkich znajdujących się tam gości. W przypadku gdy nie uda nam się zdjęcie wszystkich, w czasie zabawy weselnej możemy zrobić sobie mini sesję z chętnymi do zapozwania grupami. Nie są nam obce zdjęcia pt. Wszystkie siostry i kuzynki Pani Młodej, przyjaciele Pary lub najlepsi kumple Pana Młodego. Często zdjęcia te są pełne humoru i inwencji twórczej gości 😉

Dynamiczne zdjęcia z wesela

Fotografia weselna to chwytanie szczęścia i emocji waszych gości. Z przyjemnością stworzymy dla Was ekscytujące i dynamiczne zdjęcia z przyjęcia weselnego. Na reportażu ze ślubu i wesela zatrzymamy, przewiniemy i cofniemy dla Was czas. Nie pozwolimy by emocje uciekły w zapomnienie. Na zdjęciach będziecie mogli ujrzeć naprawdę naturalną i niczym nieskrępowaną zabawę Waszych najbliższych. Możecie być pewni, że każdy element przyjęcia będzie uwieczniony i dzięki temu zapisany na lata.

fotografia-na-ślub-zabawa-weselna

Mini sesja w dniu ślubu

W czasie każdego ślubu staramy się znaleźć czas na mini sesję portretową Pary Młodej. Nigdy nie wiemy, czy po ślubie będziecie mieli czas i ochotę na poślubną sesję plenerową. Dlatego warto mieć w albumie chodź jedną rozkładówkę, pokazującą to jak wyglądaliście i jacy byliście szczęśliwi. Mini sesja jest również okazją do tego, by na chwilę odetchnąć od przygotowań lub zabawy weselnej. W tym czasie wychodzimy i macie chwilę by zająć się tylko i wyłącznie sobą. Wiele Par ceni Nas właśnie za ten drobny gest. My doskonale wiemy, że w czasie tego chaosu możecie zapomnieć o prawdziwym znaczeniu przysięgi. Ta chwila przypomni Wam o tym i pozwoli przeżyć ten dzień w należyty sposób – dla siebie, nie innych.

Atrakcje weselne na Waszych fotografiach

Przygotowanie przyjęcia weselnego i wybranie atrakcji dla gości zajmuje Parze Młodej często sporo czasu. Dlatego Naszym zdaniem, nie może zabraknąć ich na ślubnych fotografiach pamiątkowych. Planujecie pokaz sztucznych ogni, napis “miłość” w ogrodzie lub zamówiliście barana? Świetnie! Dla nas to okazja do zrobienia wspaniałych emocjonujących fotografii, wyróżniających się pośród zdjęć z parkietu.

Ślubna sesja buduarowa

W czasie przygotowań do ślubu uwieczniamy subtelność, zmysłowość i delikatność Panny Młodej. Jest to doskonały i dyskretny prezent dla przyszłego małżonka. Naszym zdaniem nie ma nic piękniejszego niż piękno otulone bielą welonu i kobiecą gracją.

Tradycyjne zabawy oczepinowe na Waszych fotografiach

Na wielu polskich ślubach o północy zaczynają się tradycyjne zabawy oczepinowe. Nie może zabraknąć rzucania muchą czy welonem (oczywiście są alternatywne opcje). Często widujemy testy zgodności lub drużynowe zawody gości. Towarzyszy im wiele emocji, dobrego humoru i świetnej zabawy. Często na koniec odpalane są zimne ognie. Uwielbiamy fotografować takie momenty! Jest to polskie, prawdziwe i niepowtarzalne. Bawimy się tym!

fotografia-na-ślub-ognie-zimne

Jeśli zależy Wam na doświadczonych fotografach, którzy doskonale uchwycą to, co na ślubie najważniejsze, zapraszamy do kontaktu! Chętnie się z Wami spotkamy i omówimy szczegóły pracy. Współpracujemy z wieloma firmami ślubnymi, chętnie pomożemy również w organizacji! Wszystko po to, by dzień ślubu był jak najpiękniejszy!

fotografia-na-ślub-dopinanie-trenu

Warszawa, Wilanów, Mokotów, Żoliborz, Wola, Ochota, Bemowo, Konstancin Jeziorna, Magdalenka, Pruszków, Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno i wiele innych