Konna sesja kobieca z pięknymi makami i boho klimatem w tle – Aleksandra

Witajcie na moim blogu dziś, w tak piękny słoneczny poranek. Pogoda piękna, więc pragnę Wam pokazać sesję pięknej Oli, która doskonale odnalazła się w stylizacji Boho. Była to czerwcowa konna sesja z pięknymi makami w tle. Zapraszam do wpisu po więcej inspiracji!

Kobieca sesja konna na łące z kwitnącymi makami

Zawsze marzyłam o sielskich kadrach z boho klimatem. Pragnęłam jednak zrobić coś mniej pospolitego i wybrałam do tego kwitnącą łąkę z makami. Wszędzie zasypywani jesteśmy boho stylizacjami z trawami pampasowymi, eukaliptusem itd… U mnie znajdziecie odbicie prawdziwej polskiej wsi, klimat folkloru i czerwcowe nasycone kolory. Uroda Oli dodała delikatności a stylizacja podkreśliła jej atuty. Portrety wyszły lekko i bardzo słonecznie. Zapraszam do oglądania tej cudownej sesji. Będę ją wspominać latami. (Na końcu wpisu odnajdziecie osoby, które stoją za stylizacją do sesji).

*****

Mam nadzieję, że zdjęcia przypadły Wam do gustu. Dziękuję za poświęcony czas, daj znać co sądzisz w komentarzu. Jeśli jesteście zainteresowani podobnymi fotografiami, koniecznie zapraszam do kontaktu!
Osoby biorące udział w sesji:
*modelka: Aleksandra Cichocka
*suknia: Suknie Boho Marta Trojanowka
*kapelusz, chusta, etola: GOfashiondesigner
*makijaż: Paulina Kondeja

Leave a Reply

Call Now Button