Sesja ciążowa Warszawa

mfotografia-sesja-ciazowa-wl (28)

Bajkowa sesja ciążowa to wspaniała przygoda dla całej rodziny!

Wszystkich przyszłych rodziców, zapraszam na bajkową sesję ciążową. Dla Was zrealizujemy niebanalną i ciekawą sesje, która zachwyci wszystkich, ukazując na fotografiach piękno łączącej Was miłości. Wasze bajkowe zdjęcia ciążowe, będą wspaniałą pamiątką z tak wyjątkowego okresu, jakim jest ciąża i oczekiwanie na dziecko.

sesja-ciazowa-warszawa-wilanów-wl

Fotografie z Waszej sesji ciążowej to min. 30 niepowtarzalnych kadrów w formie elektronicznej, zapisanych na płycie DVD lub pendrive. Najlepsze wybrane przez Was zdjęcia, w wersji papierowej, oddajemy Wam w gustownym pudełku pasującym do głównego motywu sesji. W swojej ofercie posiadamy również przepiękne fotoalbumy premium, oprawione w okładki z naturalnych materiałów tj. skóra, drewno, len, szkło lub metal. Dodatkowo nie musisz ruszać się z domu, gdyż dojedziemy do każdego miejsca! Posiadamy również przenośne studio fotograficzne, które możemy rozłożyć wszędzie gdzie chcesz! Czyż nie pięknie wyglądają zdjęcia ciążowe zrealizowane we własnym domu?

sesja-ciazowa-warszawa-konstancin-wl

Warszawa, Mokotów, Wilanów, Żoliborz, Bemowo, Śródmieście, Konstancin Jeziorna, Górak Kalwaria, Grójec, Pruszków, Magdalenka, Piaseczno i wiele innych.

sesja-ciazowa-warszawa-zoliborz-wl

Marzysz o wspaniałej sesji ciążowej? Masz niesamowity pomysł z tym związany? Nie ma na co czekać. Koniecznie skontaktuj się z mfotografią! Wspólnie zrealizujemy Twój plan 🙂