Sesja ciążowa Warszawa

Bajkowa sesja ciążowa to wspaniała przygoda dla całej rodziny!

Wszystkich przyszłych rodziców, zapraszam na bajkową sesję ciążową. Dla Was zrealizujemy niebanalną i ciekawą sesje, która zachwyci wszystkich, ukazując na fotografiach piękno łączącej Was miłości. Wasze bajkowe zdjęcia ciążowe, będą wspaniałą pamiątką z tak wyjątkowego okresu, jakim jest ciąża i oczekiwanie na dziecko.

Sesja ciążowa – niezapomniana pamiątka z tak wyjątkowego okresu w życiu

Nie często w życiu rodziny następuje moment oczekiwania na nowego jej członka. Chwile te są pełne magii, podziwu dla wspaniałości natury i uwielbienia dla kolejnego owocu miłości. Najlepiej upamiętnić je w zaciszu domu lub w plenerze, podczas relaksującego spaceru. Na sesję ciążową warto zabrać ze sobą kilka rekwizytów, by upamiętnić wspaniałe szczegóły z tego okresu. Mogą to być buciki dziecka, wydruk usg lub elegancka wstążka. Dzieci są przecież najpiękniejszym prezentem dla całej rodziny. Niekiedy czekamy na nie latami. Warto to zapamiętać i później powracać do tych wspaniałych chwil.

Oferta fotograficzna sesji ciążowych

Fotografie z Waszej sesji ciążowej to min. 30 niepowtarzalnych kadrów w formie elektronicznej, zapisanych na płycie DVD lub pendrive. W swojej ofercie posiadamy również przepiękne fotoalbumy premium, oprawione w okładki z naturalnego lnu. Dodatkowo nie musisz ruszać się z domu, gdyż dojedziemy do każdego miejsca! Czyż nie pięknie wyglądają zdjęcia ciążowe zrealizowane we własnym domu? Marzysz o wspaniałej sesji ciążowej? Masz niesamowity pomysł z tym związany? Nie ma na co czekać. Koniecznie skontaktuj się z mfotografią! Wspólnie zrealizujemy Twój plan 🙂