Zagraniczny plener ślubny

Plener ślubny, sesja poślubna

Oto kilka naszych pomysłów na niezapomnianą sesję poślubną

Pracujemy głównie dla Was! Każdą parę traktujemy indywidualnie. Wiemy, że wszystkie śluby są wyjątkowe. Bez obaw zrealizujemy dowolny pomysł na nietuzinkową sesje poślubną, która będzie pełna romantyzmu i magii. Dla udanego kadru, pojedziemy z Wami wszędzie. Sesja plenerowa jest uwieńczeniem reportażu ślubnego. Realizowana innego dnia często jest świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem. Sesję ślubne realizujemy wtedy, gdy Para znajdzie na to czas, między poniedziałkiem a czwartkiem, gdyż weekendy zarezerwowane są zazwyczaj na inne reportaże ślubne.

Jesteście romantyczną parą? Lubicie klasykę i naturalne zdjęcia ślubne? Zapraszamy na niezwykle romantyczne sesje ślubne. Kochacie Warszawę? Gwarantujemy Wam niezapomnianą Warszawską sesje plenerową, która podkreśli waszą indywidualność i miejski styl życia. A może wolicie szalony plener ślubny? Dla udanego kadru, pojedziemy z Wami wszędzie. Wasze ślubne zdjęcia plenerowe będą niezwykła przygodą, zwłaszcza gdy plenerowa sesja ślubna realizowana jest na drugim końcu świata. Chile, USA, Czarnogóra, Macedonia, Gruzja, a może Budapeszt, Londyn, Barcelona lub Paryż?

Romantyczna sesja poślubna o wschodzie słońca

Wiemy, jak ciężko jest wstać rano, zwłaszcza przed wschodem słońca. Ale tylko o tej porze, światło świeci najpiękniej, każdy promień słońca współgra i podkreśla Waszą miłość jeszcze bardziej. Często na swojej drodze możemy napotkać tajemnicze mgły, romantyczne krople porannej rosy oraz budzące się do życia zwierzęta.

Plener ślubny za granicą

Zagraniczne plenery ślubne są doskonałą okazją do tego, by wyrazić Waszą miłość jeszcze bardziej. Mamy wtedy parę dni na udoskonalenie sesji i dostosowanie jej do otaczającego nas specyficznego klimatu. Z radością stworzymy zdjęcia w surowej Skandynawii czy Islandii, które będą nawiązywały do waszego minimalizmu i naturalności. Z przyjemnością pojedziemy na południe, gdzie odkryjemy razem kilka bezludnych plaż oraz bajkowe uliczki starych miast. Wybierzemy się również w egzotyczne miejsca, gdzie stworzymy niezwykle dzikie kadry, tak dzikie jak wasze serca. A może pojedziemy w niezdobyte górskie tereny Alp lub w malownicze rejony toskańskich pól? Wybór należy do Was, realizację zdjęć zostawcie Nam. Wiedzcie tylko, że nie ma miejsc nie do zdobycia!

Nowoczesna sesja z architekturą w tle

Jeśli lubicie miejski styl a minimalizm nie jest Wam obcy, taka sesja to strzał w dziesiątkę. Za pomocą kontrastowego światła, prostej architektury i Waszego uczucia, stworzymy niepowtarzalne kadry w ukochanej przez Was przestrzeni miejskiej. A może macie swoje ulubione miejsca z tym związane? Jeśli tak, chętnie je z Wami odwiedzimy i uwiecznimy to na pięknych fotografiach z nowoczesnej sesji ślubnej.

Górskie sesje zdjęciowe

Sesje ślubne w górach pachną przygodą i wielkim trudem zdobycia oszałamiających widoków. My jednak nie obawiamy się wspinaczek, złej pogody czy innych niedogodności. Wiemy, że sesje w górach są niepowtarzalne, wyjątkowe i niezwykle majestatyczne. A jeśli kochacie góry, każdy weekend spędzacie na szlaku, nie może być piękniejszej sesji niż ta!

Pałacowe sesje ślubne

Wasz ślub był bardzo elegancki i glamour? Nie pozostaje Wam nic innego jak sesja w urokliwych i klasycznych pałacowych wnętrzach. Podkreśla to Wasz szyk i doda charakteru sesji. Ogrody Pałacowe dodadzą zieleni, a magia zachodzącego słońca, wpadającego przez ogromne okna, otuli Waszą miłość ciepłem i kryształowym blaskiem.

Sesja ślubna nad wodą

Woda jest materią, która uspokaja, łagodzi i pięknie odbija światło, dlatego kochamy robić sesje ślubne nad morzem, jeziorem, rzeką czy choćby stwem. Piękne odbicia, pieniące się fale oraz nieustający ruch sprawiają, że fotografie z sesji ślubnej nad wodą sprawiają wrażenie ciągle żywych. Nie zapomnijmy również o łodziach, jachtach czy żaglach, które same w sobie są symbolami strzelistego piękna, nieposkromionego ruchu i wolności.

Sesje ślubne z sielskim klimatem w tle

Proponujemy sesje ślubne w stodole, ze słońcem wkradającym się przez szczeliny z drewnianych ścian, pełne kurzu, który błyszczy, niczym pudrowy brokat. Uwielbiamy również zachody słońca w skansenie, pod starym wiatrakiem, którego skrzydła sięgają pod niebo. Sesje z naturalnymi detalami, takimi jak wianki, koronki czy delikatne polne kwiaty. Tu klimat budowany jest na kroplach porannej rosy, osadzonej na jedwabnych pajęczynach. Śluby w sielskim klimacie królują, nikt tego nie zaprzeczy. Jeśli i Wy zdecydowaliście się na ten styl, ten rodzaj sesji jest najlepszym wyborem.

Jesienne sesje plenerowe

Nie da się ukryć – jesień jest królową polskich sesji ślubnych. Otaczają Nas wtedy złote liście, karmazynowe owoce w sadach oraz głębokie fiolety na wrzosowiskach. Jest to również pora, gdzie słońce o wschodzie i zachodzie, częstuje nas swym niezwykle pomarańczowym blaskiem, pięknie malującym wszystkie fotografie. Do tego dochodzą klimatyczne mgły, swetrowe dodatki i gorąca herbata w przerwach na sesji zdjęciowej. Czego chcieć więcej, efekty zawsze powalają!

Leśne opowieści

Każdy z nas jest in­nym liściem. Ale to dob­rze. Ra­zem tworzy­my piękny las. Jeśli ten cytat jest Wam bliski i czujecie się tak, jakbyście znaleźli siebie wśród milionów innych liści, sesja pośród drzew jest dla Was odpowiednia. Szum lasu, gra bajkowych cieni i ten piękny zapach sprawią, że sesja będzie niesamowitą przyjemnością. W lesie możecie również poczuć się swobodnie i nie trzeba obawiać się o tłumy gapiów, które towarzyszą sesją miejskim.

Zimowe sesje w górach

Nie ma chyba nic piękniejszego i bardziej czystego, niż zimowe sesje ślubne w otoczeniu białego śniegu i gór. Puch ten osadza się na gołych drzewach, tworząc niesamowite tło dla Waszej miłości. Śnieżna biel, swetry, futra, czapki, szaliki i ciepłe rękawiczki, pięknie nadają zimowego klimatu. Gdy sesję realizujemy w okresie świątecznym, dochodzą magiczne lampki, zapach choinki i zdjęcia z gorącą herbatą przy płonącym kominku. Czy znacie coś bardziej romantycznego?

Jeśli wśród powyższych propozycji nie znaleźliście nic dla siebie, śmiało pytajcie. Na pewno coś wspólnie wymyślimy. Lubimy, fotografować pary w miejscach szczególnych dla nich. Jeśli posiadacie jakąś pasję, chętnie też ją udokumentujemy. Wtedy sesja będzie zawierała dodatkową, historię w tle. Oglądając album będziecie mieli o czym opowiadać. Wasza miłość, życie, wspomnienia i pasje zaklęte w jednej sesji. Piękne prawda?