Albumy ślubne , foto-albumy i pudełka

Jak oprawiamy Wasze fotografie?

Zdjęcia powinny cieszyć nasze oczy przez lata. Na pewno nie wystarczy przechowywać ich tylko na dysku komputera. Prawdziwe fotografie zawsze oprawione są w albumy. Dopiero wtedy dają najprawdziwszą radość i budzą piękne wspomnienia. Zobaczcie jak oprawiamy fotografie, które powstają specjalnie dla Was.

**********

1. Albumy ślubne – klasyczne ręcznie zdobione

**********

Przywiązanym do tradycji polecamy wyjątkowe i niepowtarzalne ręcznie zdobione tradycyjne albumy ślubne z motywem przewodnim waszego ślubu. Posiadają one solidne czarne karty, na których przepięknie wyglądają fotografie ślubne w klasycznych białych ramach. Dodatkowo każda rozkładówka, przyozdobiona jest ręcznie robionymi dekoracjami, które dodają charakteru całej kompozycji oraz rozdzielona jest ochronnym pergaminem. Wszystkie albumy są produkowane w Polsce i oprawione w naturalne skóry, drewno, stal lub szkło.

Tradycja ponad wszystko

Albumy klasyczne polecamy wszystkim, którzy preferują tradycyjną formę wklejania fotografii, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Jest to idealne rozwiązanie dla osób przywiązanych do fotografii analogowej i starej formy oprawiania zdjęć, którą mogliśmy odnaleźć u naszych dziadków i babć. W albumie możemy dodatkowo wklejać pamiątki związane z uroczystością, przyozdobić zdjęcia kolorowymi wklejkami lub opisać sytuacje z fotografii żelowymi długopisami. Tradycyjne albumy zdjęciowe pasują przede wszystkim do ślubów w stylu boho, rustykalnch lub plenerowych.

Projekt i dekoracje specjalnie dla Was

Specjalnie dla naszych pięknych Par Młodych, album tradycyjny jest gustownie spersonalizowany. Doskonale wiemy o tym, że każdy ślub jest inny. Dostosowujemy więc dekoracje albumu i oprawę, do charakteru uroczystości. Także albumy ze ślubów plenerowych zazwyczaj będą oprawione w drewno lub len, zaś bardziej eleganckie wesela znajdą się w oprawie ze skóry naturalnej lub szkle. Wnętrza naszych albumów wyklejamy kilkoma fotografiami na jednej stronie, wszystko po to, by kompletnie opowiedzieć historię tego wspaniałego dnia. Dzięki temu zabiegowi, wszystkie karty są ciekawsze i doskonale eksponują cudowne chwile. Fotografie z wnętrza albumu posiadają eleganckie białe ramki, które oddzielają je od czerni tła. Są wywołane w kilku formatach, co również uatrakcyjnia odbiór.

**********

2. Fotoalbumy premium w oprawach z naturalnych materiałów

**********

Parą lubiącym nowoczesność polecamy wyjątkowe i niepowtarzalne foto-albumy premium w oprawach z naturalnych materiałów: drewna, aluminium, szkla i naturalnych skór. Posiadają one grube, sztywne karty ze specjalnego tworzywa. Odbitki fotograficzne naklejone są bezpośrednio na strony fotoalbumu. Dzięki temu wnętrze i fotografie w nim zawarte, cechują się odpornością i trwałością na lata. Wszystkie nasze fotoalbumy są produkowane w Polsce!

Zawsze naturalne oprawy

Naturalne oprawy to przede wszystkim ponadczasowość i wieczna elegancja. Drewno, metal, szkło czy skóra naturalna zawsze będą materiałami ekskluzywnymi, eleganckimi i przede wszystkim trwałymi, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Nie stosujemy „eko skór”, które są tworzywami sztucznymi, zanieczyszczającymi środowisko. Dla ludzi lubiących minimalizm polecamy również płótna, len i jutę. Są to rozwiązania ponadczasowe, dokładnie takie jakie powinny być Wasze fotografie.

Formaty fotoalbumów

W swojej ofercie preferujemy trzy główne formaty fotoalbumów; 20x30cm, 25x38cm, 30x30cm. Każdy z nich ma zalety, o których warto wiedzieć. Pierwszy to format najbardziej podobny do popularnego drukowanego „a4”. Jest wygodny w użytkowaniu, nie waży zbyt dużo i wygodnie możemy go zapakować do każdej większej kobiecej torebki. Jest to również format panoramiczny, który pięknie podkreśli zdjęcia plenerowe. Drugi format, również panoramiczny, jest zdecydowanie większy i przepięknie prezentuje fotografie w każdym detalu. Efekt „wow” jest tu osiągnięty w 100%. Ostatni format proponowany przez nas to duży kwadrat. Ta klasyczna bryła wymaga większej wytrwałości w projektowaniu wnętrza, lecz efekt końcowy jest zadziwiająco piękny i niecodzienny. Niestandardowymi formatami, które również się u nas pojawiają są 15x20cm, 25x25cm, 35x35cm.

Sztywne i trwałe karty, otwierające się na płasko

Nasz ekskluzywny fotoalbum – to unikalny album fotograficzny, naświetlony na papierze fotograficznym i złożony na specjalnych kartkach klejowych w ten sposób, aby kartki albumu rozkładały się na płasko. Prawidłowe złożenie i sklejenie bloku fotoalbumu jest kluczem do zapewnienia albumowi jakości i trwałości na długie lata. Inwestując w najnowsze rozwiązanie jakim jest Automatica LV do automatycznego składu bloku fotoalbumu oraz specjalne piece i prasy do wygrzewania możemy zagwarantować – jako jedyni w Polsce – najbardziej perfekcyjne wykonanie i złożenie bloku fotoalbumu.

Złocone stemple i grawery

Parą lubiącym niestandardowe rozwiązania zawsze proponujemy złocone lub srebrzone stemple na okładce fotoalbumu. Stemple przedstawiają ich imiona bądź inicjały oraz datę uroczystości. Ekskluzywnym sposobem na personalizacje jest również nadruk UV. Jego wypukłe litery są świetne w dotyku i wspaniałe dla oka, dostępne w czerni, bieli oraz brązie. Innym skromniejszym rozwiązaniem są grawery laserowe i inicjały na metalu transferowym. W swojej ofercie posiadamy również złocenia boków fotoalbumów oraz unikalne dedykacje, wkładane w 1 rozkładówkę.

Komplety fotoalbumów w formie prezentu

Dla wymagających Par, pragnących cieszyć się swoimi zdjęciami z najbliższymi mamy w ofercie bogate komplety fotoalbumów. Para wówczas zamawia 5 fotoalbumów. Pierwszy i największy jest dla nich, dwa mniejsze dla rodziców, dwa najmniejsze dla światków/rodzeństwa. Są doskonałą formą podziękowań dla najbliższych oraz niesamowitą pamiątką dla całej rodziny.

Fotoalbumy premium z sesji rodzinnych, komunii, chrztów w naturalnej lnianej oprawie

W swojej ofercie posiadamy również fotoalbumy w lnianej oprawie, idealne na fotografie ze Chrztu, Komunii, sesji narzeczeńskich czy innych sesji indywidualnych. Często wybierane przez Nasze Pary Młode, na prezenty dla rodziców, wręczane w czasie ślubu. Posiadają one sztywne karty i atrakcyjny grawer.

**********

Radość z oglądania!

**********

Robimy Wszystko tak, by nasze albumy cieszyły Wasze oczy przez lata! To trzeba zobaczyć na żywo, umów się z nami na spotkanie aby obejrzeć nasze albumyfotoalbumy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wasze pytania.