Albumy ślubne , foto-albumy i pudełka

Albumy i fotoalbumy

Albumy ślubne – klasyczne ręcznie zdobione

Przywiązanym do tradycji polecamy wyjątkowe i niepowtarzalne ręcznie zdobione tradycyjne albumy ślubne z motywem przewodnim waszego ślubu. Posiadają one solidne czarne karty, na których przepięknie wyglądają fotografie ślubne w klasycznych białych ramach. Dodatkowo każda rozkładówka, przyozdobiona jest ręcznie robionymi dekoracjami, które dodają charakteru całej kompozycji. Wszystkie albumy są produkowane w Polsce i oprawione w naturalne skóry, drewno, stal lub szkło.

tradycyjne albumy ślubne w drewnianej oprawie

Fotoalbumy premium w oprawach z naturalnych materiałów

Parą lubiącym nowoczesność polecamy wyjątkowe i niepowtarzalne foto-albumy premium w oprawach z naturalnych materiałów: drewna, aluminium, szkla i naturalnych skór. Posiadają one grube, sztywne karty ze specjalnego tworzywa. Odbitki fotograficzne naklejone są bezpośrednio na strony fotoalbumu. Dzięki temu wnętrze i fotografie w nim zawarte, cechują się odpornością i trwałością na lata. Wszystkie nasze fotoalbumy są produkowane w Polsce!

fotoalbum ślubny premium, skóra naturalna

foto-album premium w skórzanej oprawie

Fotoalbumy premium z sesji rodzinnych, komunii, chrztów w naturalnej lnianej oprawie

W swojej ofercie posiadamy również fotoalbumy w lnianej oprawie, idealne na fotografie ze Chrztu, Komunii, sesji narzeczeńskich czy innych sesji indywidualnych. Często wybierane przez Nasze Pary Młode, na prezenty dla rodziców, wręczane w czasie ślubu. Posiadają one sztywne karty i atrakcyjny grawer.

foto album z sesji narzeczeńskiej

album w lnianej oprawie z grawerem

To trzeba zobaczyć na żywo, umów się z nami na spotkanie aby obejrzeć nasze albumyfotoalbumy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wasze pytania.