Fotografia dziecięca Warszawa

Fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca, która nie znudzi Twojego dziecka. Nasze metody fotografowania nie męczą maluchów, lecz rozbawiają i unaturalniają zachowanie dzieci. Dzięki temu działaniu zdjęcia pozostają naturalne, świetliste i spontaniczne, a nasze pociechy po latach nie wstydzą się swoich zdjęć z dzieciństwa.
Całość sesji oprawiamy w ozdobny album tradycyjny, gustowne pudełko pasujące do głównego motywu sesji, lub nowoczesne fotoalbumy. Zrealizowany materiał nagrany jest na płytę DVD. Dodatkowo nie musisz ruszać się z domu, gdyż dojedziemy do każdego miejsca! Posiadamy również przenośne studio, które możemy rozłożyć wszędzie gdzie zechcesz! Czyż nie pięknie wyglądają zdjęcia zrealizowane we własnym domu?

Fotografia Chrztu Świętego Warszawa

fotografii rodzinnej zawsze patrzymy oczami, lecz fotografujemy sercem. Dzięki temu zabiegowi, nasze fotografie rodzinne chrztu świętego oddają nie tylko obraz, ale również uczucia i wszystkie więzi, które łączą rodzinę.

Reportażowa fotografia sakramentu Chrztu Świętego oraz mini sesja dziecięca

Zrealizowany materiał fotograficzny to min. 50 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej, zapisanych na płycie DVD lub pendrive. Dodatkowo całość sesji oprawiamy w elegancki fotoalbum premium, w lnianej oprawie, spersonalizowany i pasujący wyglądem do całości materiału fotograficznego. Zdjęcia ze Chrztu w prywatnej galerii internetowej dostępne są już 2 dni po uroczystości.

Jak wygląda Nasza praca w dniu Chrztu Świętego?

Oferujemy Państwu kompleksowy reportaż z przygotowań dziecka, uroczystości oraz krótką sesję dziecka w domu bądź na przyjęciu (maksymalnie 3 godziny pracy fotografa). Fotografowanie zaczynamy ok. godziny przed wyjazdem do kościoła. W czasie przygotowań oprócz ubierania dziecka, staramy się wyłapywać emocje i inne naturalne momenty charakteryzujące rodzinną atmosferę domu. Dodatkowo na zdjęciach upamiętniamy najważniejsze detale dotyczące dnia Chrztu Świętego – świeca, buciki dziecka, biała chusta itp. Czas przygotowań jest to również świetny moment na mini sesję dziecka oraz zdjęcia dziecka z najbliższą rodziną – rodzicami, dziadkami i chrzestnymi. W czasie uroczystości fotografujemy zarówno całość wydarzeń jak i najdrobniejsze ważne szczegóły. Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich zebranych gości do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Jeżeli ktoś zapragnie zdjęcia z maluszkiem, również to jest najlepsza pora. Gdy jest taka potrzeba (bo np. dziecko dużo płakało w trakcie przygotowań) na początku przyjęcia możemy rozłożyć mini studio.
Twoje dziecko niedługo będzie miało Chrzest Święty? Poszukujesz fotografa na tą okazję? A może jesteś chrzestnym i poszukujesz prezentu z okazji Chrztu Świętego? Nie czekaj i dowiedz się czy posiadamy wolny termin. Zapraszamy do współpracy!

Fotografia I Komunii Świętej Warszawa

Wykonujemy zarówno fotografie Sakramentu I Komunii Świętej dla grup jak i indywidualne sesje komunijne upamiętniające Sakrament I Komunii Świętej oraz dodatkowe sesje z rodzicami dziecka w plenerze – Sesja fotograficzna – idealny prezent dla ukochanej osoby
Oferowana usługa obejmuje wykonanie autorskich fotografii Sakramentu I Komunii Świętej. Doświadczenie zdobyte przy realizacji sesji fotograficznych z udziałem dzieci, wykorzystanie wysokiej klasy sprzętu fotograficznego, naświetlanie plików wyłącznie w formacie RAW w połączeniu z pełno-klatkową matrycą oraz profesjonalną obróbką cyfrową gwarantują niepowtarzalny charakter każdego kadru. Przy większych grupach moją pracę dodatkowo wspomaga doświadczony asystent, co daje gwarancję pełnej dokumentacji wydarzenia.

Wstępna oferta fotografii Sakramentu I Komunii Świętej

Samo zrobienie zdjęć, to nie wszystko, wszystkie nasze zdjęcia poddawane są profesjonalnej obróbce cyfrowej.
Ponadto warto wiedzieć, że nawet najlepsze fotografie źle skadrowane, wywołane (np. w punkcie z wydrukami ekspresowymi w supermarkecie, drogerii itp.) tracą wiele ze swej doskonałości dlatego zawsze dostarczamy gotowe odbitki fotograficzne wywołane w najwyższej jakości.

Poza odbitkami fotograficznymi zrealizowane materiał może zawierać fotografie w postaci plików cyfrowych na płytach DVD i galerię internetową ze zdjęciami „do internetu” zoptymalizowanymi pod kątem prezentacji na ekranie monitora, telewizora lub przesyłania drogą email. Uwaga zdjęcia te nie są przeznaczone i nie nadają się do wywołania!

Fotoalbumy mfotografii

Osobą lubiącym nowoczesność polecamy wyjątkowe i niepowtarzalne foto-albumy premium w oprawach z naturalnych materiałów: drewna, aluminium, szkla i naturalnych skór. Posiadają one grube, sztywne karty ze specjalnego tworzywa. Odbitki fotograficzne naklejone są bezpośrednio na strony fotoalbumu. Dzięki temu wnętrze i fotografie w nim zawarte, cechują się odpornością i trwałością na lata. Wszystkie nasze fotoalbumy są produkowane w Polsce!

Przykład fotoalbumu z sesji dziecięcej