Reportaż ze ślubu w Kościele św. Alberta Chmielowskiego w Lublinie i wesela w Kapamie w Bogucinie – Agnieszka i Przemysław

Witajcie kochani! Dziś wpis z reportażu ślubnego w Lublinie. Było naprawdę fantastycznie i z mega przyjazną ciepłą atmosferą! Podoba Ci się taki klimat? Koniecznie zobacz galerię Agi i Przemka!


*****

Ceremonia ślubna w kościele św. Alberta Chmielowskiego w Lublinie i ogromne wesele w Kapamie w Bogucinie – Zapraszam do oglądania!

Uwielbiam wyjazdowe ceremonie ślubne, gdyż dzięki temu, mogę być już na miejscu uroczystości dzień wcześniej. Przyglądam się wtedy wszystkim ostatnim przygotowaniom i mogę powoli wejść w klimat, który będzie panował na uroczystościach. Zapoznaje się z Parą Młodą oraz ich najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. W tym przypadku tak właśnie było. Miałam okazję nocować w hotelu przy sali weselnej, dzięki czemu, mogłam już od rana zaplanować sobie dzień zdjęciowy i strategiczne miejsca 🙂 Przygotowania rozpoczęliśmy od makijażu Panny Młodej, który odbył się w hotelu Grand Hotel w Lublinie. Dzięki spokojnej atmosferze i zapasie czasowym, miałam okazję po przechadzać się na cudownej starówce miasta. Następnie odwiedziłam Pana Młodego i uwieczniłam przygotowania jego wraz z kilkoma drużbami. Było bardzo wesoło i zdjęcia z tego etapu, robiły się wręcz same. Po tym etapie, przyszedł czas na dom Panny Młodej i jej ostatnie przygotowania przed przyjazdem przyszłego męża. Tu nie mogłam doszukać się chaosu. Wszystko było skrzętnie przygotowane i aż serce mi się raduje na myśl o tamtym czasie. Dziewczyny kipiały dobrym humorem i emocjami. Cóż można znaleźć lepszego do fotografowania w temacie zdjęć ślubnych? Po uroczystych bramach, first looku i błogosławieństwie udaliśmy się do kościoła. Uroczystość poprowadziło kilkoro zaprzyjaźnionych kapłanów, co nadało jej pięknego wyrazu. Przyjęcie weselne odbyło się poza miastem w sali weselnej Kapama w Bogucinie. Zwróćcie uwagę na cudowne dekoracje w kolorze błękitu i złota. Mnie powaliły na kolana, co więcej, para młoda w większości przygotowała je samodzielnie! Wielki szacunek dla tej pary! Wyszło naprawdę fenomenalnie, ale z resztą sami zobaczcie!
*****

Przygotowania do ślubu kościelnego Lublin!

Ceremonia ślubna w Kościele św. Alberta Chmielowskiego w Lublinie!

Przyjęcie weselne w Kapamie w Bogucinie!

Dziękuję, że dotrwałeś do końca wpisu! Koniecznie odwiedź inne moje reportaże i sesje! Buziaki!

Leave a Reply

Call Now Button