Jesienna sesja ślubna boho w słonecznikach i na polu kapusty – Zuza

Dziś pragnę przedstawić Wam mój prywatny projekt, mianowicie stylizowaną sesję ślubną w stylu boho z jesiennym polem słoneczników i kapusty w tle. Wraz z moją kochaną ekipą, stworzyliśmy tę wyjątkową sesję w boho klimacie specjalnie po to, byście mogli się inspirować jej stylem w swoich stylizacjach i dekoracjach ślubnych. Zapraszam do oglądania!

Sesja ślubna boho w słonecznikach – stylizacja boho z brązowym kapeluszem

Na pierwszy ogień kadry ze słonecznikami w tle. I uprzedzam, nie są to standardowe fotografie z pięknymi żółtymi słonecznikami. Ja zachwyciłam się ich formą już po okresie kwitnienia, kiedy to posiadają zwiędłe liście i duże głowy z ziarnem. Klimat iście jesienny i z boho przesłaniem. Istny kosmos!
*****

Sesja ślubna boho na polu kapusty

Ujęcia na polu kapusty śniły mi się już od ładnych paru lat. Cieszę się, że moja ekipa mi zaufała i nie popukała się w czoło, gdy tylko im o tym oznajmiłam. Efekty przerosły oczekiwania i sesja boho nawet na polu kapusty może być strzałem w dziesiątkę! Ja uwielbiam te kadry i polecam je dokładnie zobaczyć.
*****

Jesienna sesja ślubna boho z bordowym okryciem

Na zakończenie chciałam zrobić coś kontrastowego do poprzednich zdjęć i ubraliśmy modelkę w piękną bordową etolę ślubną od GOfashiondesigner. Wyszło naprawdę cudownie i warto było eksperymentować z kolorami na tej sesji. Niby jedno miejsce a tyle możliwości i wariantów stylizacyjnych boho.
*****

Udział w sesji mieli:

Fotograf: mfotografia.pl
Etole i kapelusz: Gofashiondesigner Grażyna Osiecka-Jaśkiewicz
Makijaż i włosy: Rock&Lok Martyna Kosmowska i Alicja Sikorska
Modelka: Zuzanna Kruschewska
Bukiety: Warszawianki Kwiaciarnia
Biżuteria: Aren Jubiler
Dziękuję za miłą współpracę!

Leave a Reply

Call Now Button