Klasyczna sesja zaręczynowa w Parku Ujazdowskim w Warszawie – Monika i Jarek

*****

Witajcie kochani! Dziś chcę zaprezentować Wam szybką sesję narzeczeńską Moniki i Jarka, która odbyła się w prześlicznej scenerii Parku Ujazdowskiego w Warszawie. Wstyd się przyznać, ale byłam w tym miejscu dopiero pierwszy raz. Obok są przecież słynne Łazienki Królewskie, które do tej pory skutecznie odciągały moją uwagę od tego równie urokliwego miejsca. Zapraszam do wpisu!


Park Ujazdowski pod koniec lipca oczarowuje wieloma kwitnącymi krzewami i rodzinną atmosferą. Odpoczywający wkoło ludzie, ukradkiem uśmiechali się do nas i obserwowali progres w sesji zdjęciowej, która okazała się być ekspresowa (1,5h). Moją parę na szczęście nie krępowała obecność innych osób. Skutecznie skupili się na sobie i miło upływającym czasie. Momentami udało mi się mieć wrażenie, że jestem tylko dodatkiem do wspólnie spędzonych ostatnich chwil narzeczeństwa. Bingo, bo właśnie o to chodzi w mojej pracy 🙂 Wtedy chwytam naturalność i prawdziwe przyciąganie.

*****

Jesteś zainteresowany sesją narzeczeńską? Śmiało napisz do mnie wiadomość w formularzu kontaktowym poniżej! Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza lub zapisu do newslettera. Zapraszam również do wpisu z Naturalna sesja poślubna w Warszawie – Kimura Glamping, Cicha 23 i Park Stefana Żeromskiego na Żoliborzu – Monika i Daniel

Leave a Reply

Call Now Button