Reportaż ze ślubu na Warszawskiej Woli i wesela w Dworku na Wodoktach w Otwocku Wielkim – Weronika i Krzysiek

Witajcie kochani w ten upalny letni dzień. Przedstawiam dziś wpis z wesela Weroniki i Krzysia. Było kolorowo, trochę folkowo i mega pozytywnie. Ale sami musicie to zobaczyć, zapraszam!

Przygotowania Pary Młodej w Łazach koło Warszawy

To były jedne z najszybszych przygotowań jakie robiłam. Nie obyło się bez drobnych przygód, ale to opowieść na dobrą kawkę. Panna Młoda urzekła mnie swoim lookiem, który był eteryczny ale za razem mega kolorowy. Jej kwiecisty i duży wianek na głowie prezentował się naprawdę uroczo. Zwróćcie uwagę również na piękną fryzurę świadkowej, która jest najbliższą przyjaciółką Panny Młodej. Takie kolorowe śluby w lato naprawdę przypadły mi do gustu.

*****

Klimatyczny ślub kościelny na Warszawskiej Woli

Ten ślub był niezwykle uroczy i prawdziwy. Para przysięgała sobie miłość w tak cudowny sposób, że łezka nie raz zakręciła mi się w oku. Jak oni na siebie patrzyli… Nie do opisania. Zwróćcie uwagę, że po wyjściu z kościoła pokropił lekki deszcz. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to musi być na szczęście! I będzie na pewno!
*****

Przyjęcie weselne w urokliwym Dworku na Wodoktach w Otwocku Wielkim

To przyjęcie emanowało masą pięknych dekoracji, dobrego jedzenia i klimatem dobrej zabawy weselnej. Było naprawdę gorąco tego dnia, ale orkiestra grała orzeźwiającą muzykę 😉 Goście bawili się spontanicznie i chętnie spędzali czas na zewnątrz lokalu Dworku na Wodoktach, gdzie witał ich cudownie kwitnący ogród. Na koniec oczepin na salę wpadł zespół mariachi i doprowadził salę do wrzenia! Cóż za niesamowita atrakcja! Polecam każdej młodej parze.
*****

Jeśli dotarłeś do końca wpisu, gratuluję! Nie mogłam się zdecydować na wybranie mniejszej ilości zdjęć. Koniecznie daj znać w komentarzu, jak podoba Ci się ta fotorelacja z wesela w Dworku na Wodoktach. Zapraszam również do galerii z weselem Anety i Adriana w Dworze Afrodyta w Radziejowicach.

Leave a Reply

Call Now Button