Reportaż ślubny w Dworze Afrodyta w Radziejowicach – Aneta i Adrian

Razem z Anetą i Adrianem zapraszam na cudowną historię ich wspaniałego dnia zaślubin. Wszystkie wydarzenia przedstawione we wpisie odbyły się w zielonych i malowniczych Radziejowicach. Zapraszam do oglądania!

*****

Przygotowania ślubne w Dworze Afrodyta w Radziejowicach

Wielokrotnie pytacie mnie, czy wstawię więcej reportaży weselnych na bloga. Więc oto jest, kolejny klimatyczny reportaż ze ślubu i wesela w Radziejowicach. Praca na ślubie była dla mnie niezwykle ułatwiona, gdyż wszystkie wydarzenia odbywały się w jednej miejscowości, a przejazdy nie były długie. Para Młoda przygotowywała się do ślubu w eleganckim lokalu Dwór Afrodyta. Ślub odbył się w pobliskim kościele, na przyjęcie weselne powróciliśmy znów do lokalu. Na ślubie dominował kolor srebrny, czarny i klasyczna biel. Co powiecie na dekoracje w stylu glamour oraz dworkowe wnętrza? Z resztą sami oceńcie jak wyszło.

*****

Ślub w kościele pod wezwaniem św. Kazimierza Królewicza w Radziejowicach

Ach, co to był za ślub, można byłoby rzec. Pogoda dopisała w 100%, wspaniała Para Młoda promieniała z zachwytu a goście towarzyszyli jej nie ustępując na krok. Z mojego punktu widzenia była to przede wszystim uroczystość piękna wizualnie. Klimatyczny kościół i światło same tworzyły piękne formy na fotografiach. Chętnie się tym pochwalę.
*****

Przyjęcie weselne w Dworze Afrodyta w Radziejowicach

Trafiła mi się tym razem niezwykle radosna i wyluzowana para, która portafiła zaszaleć, nie tylko na parkiecie ale również przy zdjęciach pamiątkowych na zewnątrz. Wspaniale współpracowało mi się nie tylko z Parą Młodą ale również z ich wspaniałymi gośćmi, którzy nie ustępowali im humorem i pozytywnym podejściem do fotografii pamiątkowych. Na tym weselu wiele osób bez ogródek prosiło o szalone pamiątkowe fotki dla siebie. To bardzo słuszne podejście, bo pracuje nie tylko dla Pary również dla wszystkich znajdujących się tam osób.
*****

Pokazane tu zdjęcia to oczywiście tylko część reportażu, która może ukazać się publicznie. Resztę tajemnic z tego dnia i interesujących momentów posiada tylko Para Młoda i ich goście. Jeśli zainteresował Cię ten wpis, koniecznie zobacz również wspaniałe wesele w Dworze u Joanny w Goszczynie. Serdecznie zachętam do komentowania wpisu i zapisania się do mojego newslettera, aby otrzymywać wiadomość o kolejnych ukazujących się postach na fotoblogu. Dziękuję za odwiedziny! 🙂

Leave a Reply

Call Now Button