Miejska sesja poślubna w Warszawie – Ogrody Zamku Królewskiego – PKiN – Centrum – Novotel – Karolina i Kuba

Nowoczesna sesja poślubna w centrum Warszawy

Dziś zapraszam na wpis z niezwykłą i nowoczesną sesją oddającą industrialny klimat Warszawy. Jednak nie ograniczam się w niej tylko do nowoczesnej formy zdjęć, klasyczne kadry również powstały. By było różnorodnie odwiedziliśmy tego dnia nowe Ogrody Zamku Królewskiego, Centrum i okolice PKiN oraz parking w Nowotelu z widokiem na nocną panoramę miasta. Było mega sympatycznie, klimatycznie i kolorowo, ale o tym poniżej. Zapraszam do wpisu!

1. Sesja poślubna w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie

Rozpoczęliśmy dosyć klasycznie i miękko, gdyż na początek zawitaliśmy do nowo otwartego ogrodu przy Zamku Królewskim w Warszawie. Sesja poślubna w ogrodach Zamku to temat, który nigdy się nie znudzi i pozostanie piękny przez długie lata z racji klasycznego zestawienia. Ogrody powitały nas pięknymi kwiatami, ciepłym słońcem i niestety tłumem ludzi. Było dosyć tłoczno, ale ustronne zakątki pozwoliły na zrealizowanie ciekawych kadrów. Zapraszam na tę część. Było pięknie.

*****

2. Sesja ślubna w Centrum Warszawy przy PKiN

Tego dnia po raz pierwszy miałam okazję robić sesję ślubną pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (!!!). Sesja poślubna pod PKiN okazała się pomysłem, który pewnie zrealizuje jeszcze nie raz i nie dwa.. Cudowne ulice centrum, piękne światła i klimat Warszawy stanowiły doskonałe tło do zdjęć ślubnych. Tu wykożystaliśmy piękny widok na Pałac z pobliskiej uliczki. Toważyszyły nam tłumy gapiów, ale dla takiego efektu, czasem warto być na świeczniku.

*****

3. Sesja poślubna z widokiem na nocne centrum Warszawy – Novotel

Na zakończenie sesji wspieliśmy się nieco wyżej. Chodziło mi o kadry nocnego centrum miasta. Jak myślicie, udało nam się?

*****


*****

Jeśli dotrwałeś do tego momentu, gratuluję! Zapraszam również do innych moich wpisów na blogu ślubnym 🙂 Miłego zwiedzania!

Leave a Reply

Call Now Button