Zimowa sesja zakochanych w Puszczy Kampinoskiej – Liliana i Maciej

zimowa sesja zakochanych

Naturalna i emocjonalna sesja zakochanych z końmi w Puszczy Kampinowskiej niedaleko Warszawy

Dziś pragnę przedstawić prywatną sesję zdjęciową pary z Warszawy – Liliany i Macieja. Wprowadzili mnie do swojego rodzinnego domu i pokazali miłość do koni. Fotografie powstały w lutym w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Zimowa sesja zakochanych składa się z dwóch części, zapraszam do obejrzenia niezwykle prawdziwej i emocjonalnej historii:

Część I – Sesja z końmi – „Pokażmy to, co kochamy najbardziej”

W tej części sesji walentynkowej, wtopiłam się w rolę obserwatora. Starałam się dokumentować historię miłości, pasję, otaczające Nas miejsce i piękną zimową aurę. Liliana i Maciek sami najlepiej wiedzieli, co chcą pokazać na swoich fotografiach i co pragną wspominać. Nie mogę również zapomnieć o przepięknych zwierzakach, które zagościły na sesji zakochanych. Każdy z nich został uwieczniony oraz pozostanie na fotografiach i w sercach pary na zawsze.

Część II – Zimowa sesja zakochanych – Gorące uczucie na fotografiach, topiące wszelką zmarzlinę

Chodź w lutym na dworze było brzydko i pochmurnie, a śniegu było jak na lekarstwo, klimatyczna sesja zakochanych Liliany i Macieja praktycznie robiła się sama. Para nie stroniła od czułych zachowań, mocnych uścisków i gorących pocałunków. Dla podkreślenia charakteru sesji, zakochani wyznali sobie miłość po raz kolejny, przypominając najlepsze chwile z ich związku i co właściwie w sobie kochają najbardziej. Sesja pary może stać się nie tylko mile spędzonym czasem i pamiątką, jest to okazja by znów sobie powiedzieć jak bardzo się kocha.

Zapraszam również do obejrzenia wyjątkowej sesji narzeczeńskiej na Kasprowym Wierchu Kasi i Adama. Tam również odnajdziemy głębokie uczucie, piękne plenery i poruszające kadry.

Leave a Reply

Call Now Button