Reportaż ze ślubu w Kościele Św. Anny w Warszawie i wesela w Lipowym Gościńcu w Otwocku Wielkim – Michalina i Tadeusz

Witajcie kochani! Dziś wpis z reportażu ślubnego w Warszawie. Było naprawdę sympatycznie i mega rustykalnie! Podoba Ci się taki klimat? Koniecznie zobacz galerię Misi i Tadka!


*****

Rustykalny ślub i wesele w Warszawie – Kościół Świętej Anny oraz Lipowy Gościniec

Rustykalny, wiejski, w boho klimacie, ach dużo jest podobnych terminów na określenie ślubu i wesela tej pary. Można jednak powiedzieć, że całe przedsięwzięcie było zorganizowane po mistrzowsku, a ludzie biorący w nim udział, umieli docenić pracę Michaliny i Tadka w przygotowanie całości. Atmosfera na tym ślubie była maksymalnie serdeczna i wesoła. Para Młoda posiada cudownych przyjaciół i zgraną rodzinę. Dzięki temu fotografowanie na tej uroczystości było dla mnie mega przyjemnością i zaszczytem. Ślub odbył się chyba w najcudowniejszym dla mnie kościele Św. Anny w Warszawie. Jest to miejsce, które nie trzeba ozdabiać, a prowadzący mszę kapłani, wiedzą jak doskonale poprowadzić całą uroczystość zaślubin. Tu nic nie brakowało, a miłość Pary Młodej unosiła się w powietrzu. Na przyjęcie weselne udaliśmy się do magicznego miejsca w Otwocku Wielkim pod Warszawą. Lipowy Gościniec przywitał nas pięknym zachodem słońca, którego użyliśmy do mini sesji zdjęciowej. Boho stylizacje i przepiękne dekoracje sali były czymś wspaniałym, czego na pewno długo nie da się zapomnieć. Zapraszam do tej cudownej galerii. Inspirujcie się i cieszcie moim spojrzeniem na ten ciepły dzień.
*****

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Mam nadzieję, że czułeś się tu dobrze. Koniecznie zerknij na inne galerie ślubne! Enjoy!

Leave a Reply

Call Now Button