Sesja ślubna na Słowacji nad Szczyrbskim Jeziorem i w Krakowie – Klaudia i Mateusz

Zapraszam do oglądania kilkudniowej sesji ślubnej Klaudii i Mateusza w trzech lokalizacjach w Polsce i na Słowacji.


*****

Sesja ślubna nad Szczyrbskim Jeziorem na Słowacji o wschodzie słońca

Tę przepiękną historię pragnę rozpocząć od pierwszej części sesji ślubnej, którą zrealizowaliśmy nad malowniczym Szczyrbskim Jeziorem w urokliwej Słowacji. Nie było łatwo, gdyż sesja była robiona w środku lata o wschodzie słońca. Była to również zagraniczna sesja zdjęciowa. Trzeba wstać w środku nocy, naszykować się i wyruszyć jeszcze przed świtem, by zdążyć przed słońcem na miejsce sesji. Miejscówka nas nie zawiodła i pogoda również była użekająca. W tych wspaniałych warunkach powstały te oto kadry:
*****

Sesja ślubna w Krakowie pod drzewem na Kopcu Krakusa

Jadąc na dalekie plenery, zawsze proponuje małżonkom zrealizować sesję w kilku lokalizacjach. Tak też było i tym razem. W drodze powrotnej zahaczyliśmy o Kraków i piękne miejsce, które znane jest z cudownych zachodów słońca. Na Kopcu Krakusa właśnie rozpościera się cała panorama Krakowa. Pogoda i zachód słońca dopisały. Takie cudne ujęcia nam się udało zrobić w niewiele ponad pół godzinki.
*****

Sesja ślubna nad Zalewem Zakrzówek w Krakowie

Jeśli jestem w Krakowie zawsze proponuje zrobić sesję ślubną nad Zalewem Zakrzówek/. Jest to miejsce, które na fotografiach wygląda jak egzotyczny zakątek. Lazurowa woda i wysokie klify wspaniale wyglądają na zdjęciach ślubnych. Myślę, że to miejsce każdy powinien poznać i odwiedzić. A jeśli poznajecie je dzięki mnie, tak jak w tym przypadku było, to bardzo mi miło 🙂
*****

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia innych wpisów oraz oczywiście na sesję!

Leave a Reply

Call Now Button