Sesja ślubna w ogrodzie pałacyku Sienkiewicza w Oblęgorku, nad jeziorem Cedzyna w Kielcach i przy skałkach Piekiełko pod Niekłaniem – Aga i Przemek

Dziś zabiorę Was do historii sesji poślubnej zrealizowanej aż w trzech cudownych miejscówkach. Wszystko dlatego, że trafiła mi się naprawdę ambitna i kreatywna para młoda, która inspirowała mnie swoim oddaniem i zaufaniem do mojej twórczości. Sami oceńcie jak wyszła owa sesja poślubna, na początek w Oblęgorku. Potem więcej, ale już nie zdradzam i zapraszam do wpisu.

*****

Sesja poślubna w ogrodzie Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku

Na początku zabiorę Was do Oblęgorka, gdzie stoi przecudowny i klimatyczny dworek/pałacyk Henryka Sienkiewicza. To właśnie w jego ogrodach stworzyliśmy główną i klasyczną część sesji poślubnej Agnieszki i Przemka. Pogoda trafiła się nam boska, roślinność jeszcze nie weszła w jesienny stan, więc czarowałam zielenią i żółciami z promieni słonecznych. Wyszło soczyście i bardzo klasycznie. Każda Para Młoda powinna mieć takie zdjęcia ślubne, gdyż to gwarant na to, że po latach również się obronią.

*****

Sesja ślubna o wschodzie słońca nad jeziorem Cedzyna w Kielcach

Wschody słońca nad jeziorami o tej porze roku, to chyba najlepsza decyzja, jaką można podjąć. Rozumiem, że ciężko jest wstać skoro świt, ale potem możemy podziwiać widoki dokładnie takie, jak na załączonych poniżej fotografiach. Podsumowując, sesje ślubne nad jeziorem o wschodzie słońca u mnie zawsze na wielkie TAK! Szczególnie te w Kielcach

*****

Sesja ślubna przy skałkach Piekiełko pod Niekłaniem

Na koniec zabiorę Was do magicznego miejsca, które wygląda jak z jakieś baśni czy legendy. Są to niezwykłe formy skalne ukryte w lesie pod Niekłaniem. Sesja ślubna w tym miejscu to dobry pomysł na uzupełnienie zdjęć ślubnych w fotoalbumie.

*****

Oczywiście zapraszam również do innych wpisów na moim blogu. Czeka na Was masę klimatycznych historii ślubnych, pięknych miejsc i inspiracji. Zachęcam również do komentowania, pomaga to rozwijać się mojej stronie. Koniecznie zapisz się do newslettera, który znajduje się po prawej stronie, będziesz otrzymywać informację na temat nowych treści znajdujących się tutaj. Enjoy!

Leave a Reply

Call Now Button