Sesja ślubna w Łazienkach Królewskich i Królikarni w Warszawie – Aneta i Adrian

Zapraszam do oglądania cudownej sesji ślubnej o wschodzie słońca w jesiennych Łazienkach Królewskich w Warszawie oraz w malowniczej Królikarni.

1. Sesja ślubna w malowniczych Łazienkach Królewskich w Warszawie

Warszawskie Łazienki Królewskie to jedno z najpopularniejszych miejsc nie tylko spotkań, ale też sesji ślubnych i sesji narzeczeńskich. Wiele par to właśnie tam ma swoje pierwsze randki, to z tym miejscem wspominają pierwsze pocałunki lub romantyczne jesienne spacery. Ja odwiedzam je z aparatem kilkanaście razy w roku. Jednak miejsce to jest tak magiczne i dynamiczne, że o każdej porze roku i dnia wygląda zupełnie inaczej. Tym razem ukażę Wam odsłonę sesji ślubnej w Łazienkach Królewskich o wschodzie słońca/ w czasie cudownej złotej jesieni. Wyszło naprawdę klimatycznie i myślę, że będzie to wspaniała pamiątka na lata. Sami zobaczcie co osiągnęliśmy wspólnymi staraniami na tej sesji ślubnej.

*****

2. Sesja ślubna w Królikarni w Warszawie

Królikarnia to jedno z moich ulubionych miejsc w Warszawie. Mam związane z tym parkiem wiele wspomnień i lubię spacerować tam o każdej porze roku. Tym razem zdecydowaliśmy się na drugą część sesji ślubnej w tym pięknym miejscu. Piękny poranek i polska złota jesień sprzyjały w powstaniu tak pięknych fotografii ślubnych w Królikarni. Zapraszam do oglądania kolejnej części wpisu.

*****

Zapraszam do odwiedzenia innych moich wpisów i oczywiście na podobne sesje zdjęciowe!

Leave a Reply

Call Now Button