Sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie i w parku w Wilanowie – Agnieszka i Filip

Witajcie! Co jeśli ślub jest wczesną wiosną a my nie zrobiliśmy sesji w poprzednim sezonie letnim? Co jeśli marzymy w tej sytuacji o zieleni drzew i letnim klimacie? Otóż udajemy się zimą na sesję narzeczeńską do Ogrodu Botanicznego i robimy zdjęcia w oranżerii, która przez cały rok zachwyca pięknem swoich egzotycznych roślin. Tak właśnie zrobiliśmy z Agnieszką i Filipem! Zerknijcie jak nam wyszło 🙂

Zielona sesja zimowa Agnieszki i Filipa w oranżerii Ogrodu Botanicznego w Powsinie

Tak jak już pisałam, środek zimy i co teraz? Otóż udajemy się do zielonego Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie na sesję narzeczeńską. Jak na zimę, słońce mocno świeci i ogrzewa nas swoimi ciepłymi promieniami. W samej oranżerii ogrodu zachwycamy się kwitnącymi akurat kameliami japońskimi oraz owocami mandarynek i cytryn. Sceneria jest soczyście zielona i bardzo zróżnicowana. Skupiamy się na portretach wśród najbardziej fotogenicznych roślin. Sami podziwiamy zróżnicowanie gatunkowe ogrodu i odkrywamy biegające świnki morskie w kącie ogrodu. Ten spacer kończymy na zewnątrz w innym ogrodzie. Tym razem prawdziwie zimowym i wietrznym. Otóż na końcu odwiedziliśmy również ogród pałacowy w Wilanowie. Zrobiliśmy w nim bardzo długi spacer. Długi jak na panujące mroźnie warunki, ale niezwykle udany w gorące kadry sesji narzeczeńskiej w ogrodzie w Wilanowie.
*****

Zimowa sesja narzeczeńska w ogrodzie pałacowym w Wilanowie


Dziękuję za odwiedziny tej niezwykłej sesji narzeczeńskiej w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie! Koniecznie odwiedź inne moje wpisy na fotoblogu ślubnym i inspiruj się razem ze mną! Oczywiście zapraszam również na sesję! Enjoy!

Leave a Reply

Call Now Button