Sesja narzeczeńska na górze Miedzianka i nad zalewem Cedzyna w Kielcach – Iza i Daniel

W ten szczególny letni poranek zapraszam na kawkę i relaks przy romantycznej sesji narzeczeńskiej Izy i Daniela na malowniczej górze Miedzianka niedaleko Kielc. Dzięki moim kochanym modelom i ich chętnej współpracy stworzyliśmy cudne kadry, które po prostu muszą ujrzeć światło dzienne. Czuję, że będę się nimi chwalić latami oraz, że dla pary będzie to wspaniała pamiątka na długie lata. Zapraszam do wpisu z sesji narzeczeńskiej Izy i Daniela.


*****

Romantyczna sesja zaręczynowa na skałkach w Miedziance koło Kielc

Początek sesji wykonaliśmy w bardzo klimatycznym i malowniczym miejscu, otóż na skałkach góry Miedzianka. Okolice Kielc słyną z cudownych panoram i pięknych plenerów. Wykorzystaliśmy to w zupełności. A dzięki pogodzie i malowniczemu światłu, udało się spełnić marzenia Izy i Daniela o takim charakterze sesji narzeczeńskiej. Miejsce sesji oczarowało nas również piękną roślinnością i bujnymi fotogenicznymi paprociami, które od lat trzymam w fotograficznym serduchu. Co tu dużo pisać, zapraszam do oglądania zdjęć tej cudownej pary zakochanych.
*****

Klimatyczna sesja narzeczeńska o zachodzie słońca nad zalewem Cedzyna w Kielcach

Ze zdjęciami narzeczeńskimi na górze Miedzianka uwineliśmy się na tyle szybko i sprawnie, że zdecydowaliśmy się jeszcze na szybkie fotki nad zalewem Cedzyna niedaleko Kielc. Okazało się to świetnym materiałem na stylowe zakończenie sesji. Malowniczy i romantyczny zachód słońca to jest pewnik klimatycznych zdjęć z sesji narzeczeńskiej. Na zakończenie zrobiliśmy kadr w światłach samochodu, gdyż nie obawiam się pracować również po zachodzie słńca. Wyszło naprawdę fajnie!
*****

Dziękuję za odwiedziny, koniecznie zerknij na inne moje prace fotograficzne!

Leave a Reply

Call Now Button