Reportaż ze ślubu i wesela w Węgrowie – Kasia i Adam

Uwielbiam fotografować dla tak cudownych ludzi jakimi są Kasia i Adam. Zdążyliśmy się już trochę poznać w czasie sesji narzeczeńskiej, która zrealizowana została na Kasprowym wierchu, tutaj link. Dzięki temu mogłam się czuć w czasie przygotowań jak u starych znajomych 🙂 Kasia chodź roztrzepana, tym razem nie zostawiła wszystkiego na ostatnią chwilę i cała ceremonia wraz z weselem dopięte zostały na ostatni guzik. Nie mogłam się napatrzeć również na druhny i drużbów, którzy pomagali we wszystkim jak tylko mogli (prasowanie, dekorowanie, organizacja niemożliwych rzeczy 😛 ). A cała ceremonia? Co tu dużo pisać, WSPANIAŁA! Przepiękne stroje ślubne, eleganckie dekoracje w bieli i złocie, nietuzinkowy samochód, świetlisty kościół i ten lokal. Wszystko stanowiło przepiękną całość.
Kasiu i Adamie, tu na forum pragnę Wam życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA i ŻEBY TA WASZA WSPANIAŁA MIŁOŚĆ NIGDY NIE ZMALAŁA!


*****

*****
Dla ciekawych ceremonia ślubna odbyła się w Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętego Wawrzyńca Męczennika w Korytnicy, zabawa weselna zaś w domu weselnym „u Ojdanów” w Węgrowie. Piękne makijaże dla Panny Młodej, druhen i mamy wyczarowała Patrycja Chmielewska Make Up.
Piękna suknia ślubna ze złotymi zdobieniami z salonu słynnej projektantki Violi Piekut z Warszawy.
W trakcie wesela poznałam również bardzo utalentowany zespół muzyczny „POKER” z Ciechanowa, który serdecznie polecam.

Zapraszam do oglądania zdjęć z tego wspaniałego dnia:

Wszystkie zdjęcia dostępne są w Strefie Klienta pod hasłem z karteczek rozdawanych na weselu, lub udostępnionym przez parę młodą 🙂

Leave a Reply

Call Now Button