Elegancka sesja ślubna w kolorach zieleni, złota i bieli przełamana geometrycznymi wzorami – Warszawa Kuźnia Golfa

Elegancka sesja ślubna w kolorach zieleni i złota

Klasyczny wystrój na przyjęciu weselnym w kolorach zieleni i złota, przełamany nowoczesnymi geometrycznymi dodatkami

Elegancka sesja ślubna w kolorach zieleni i złota? Tak, na takie ciekawe połączenie zdecydowaliśmy się tworząc tę stylizowaną sesję ślubną. Motyw przewodni w klasycznym odcieniu butelkowej zieleni zawsze wzbudzi w Nas odczucia wspaniałego przyjęcia weselnego w stylu glamour. Złote dodatki uzupełnią ten efekt i nadadzą blasku całości. Wszystko pozostałe wyciszyliśmy delikatnymi elementami rustykalnymi, połączonymi z odważnymi geometrycznymi wzorami dekoracji. Jednym zdaniem zabawiliśmy się i użyliśmy wielu stylów, nie obawiając się złych konsekwencji. Myślą przewodnią projektu było przekonanie, że chcemy stworzyć coś szalonego, nietuzinkowego, dla odważnych Par Młodych, które nie chcą typowego ślubu w stylu glamour lub boho (a te królują w ostatnim czasie).

Elegancka sesja ślubna w kolorach zieleni i złota – nie obawiajmy się ciekawych połączeń w dekoracjach na przyjęciu weselnym!

Poniższa stylizowana sesja ślubna jest przykładem na to, że warto eksperymentować i łączyć ze sobą różne style. Ważne byśmy robili to w zgodzie z otoczeniem ślubu i własnym sobą. Nieszablonowe śluby pozostają dłużej w pamięci Naszych gości i stają się inspiracją dla kolejnych par, które pragną się wyróżnić spośród reszty. Więc jeśli jesteśmy pasjonatami golfa i uwielbiamy spędzać wolny czas z kijem w ręku, pośród zieleni pól, czemu nie postawić na taki motyw na ślubie? Golfowa sesja poślubna również będzie świetnym pomysłem! Poniżej przykład tego, że warto zaszaleć i wyjść poza ramy typowych przyjęć weselnych!

Po obejrzeniu efektów, zapraszam również do relacji z tego, jak przebiegała Nasza praca 🙂

Za pomoc w organizacji dziękuję mojemu niezastąpionemu teamowi ślubnemu, który organizuje najlepsze i najpiękniejsze przyjęcia pod słońcem;
Lokal: Kuźnia Golfa Elżbieta Grendecka
Pomysł i pomoc w realizacji: Kamila Nowińska z Agaya Konsultanci Ślubni
Kwiaty i ułożenie dekoracji: Florito. Pracownia artystyczna Aleksandra Wirpsza
Obrączki i biżuteria: Novvak Jewellery Rajmund Nowak
Garnitur i stylizacja: Cafardini Marlon Falcon
Suknia ślubna: Nuvia – Suknie ślubne i dodatki Ludmiła Gałecka
Video: ProLine Studio – Filmowanie Ślubów Michał Micherdziński
Tort: Pracownia Sweet Art
Makijaż: Karolina Salwin Make up artist
Fryzura: Evelina Sztajerwald hair stylist
Modelka: Wiktoria Pytlik
Model: Kacper Kukliński
Fotografia: MFotografia Małgorzata Ćwiek Arek Ćwiek

Leave a Reply

Call Now Button