Sesja ślubna w Parku Skaryszewskim, Warszawa centrum, Łazienki Królewskie – Paulina i Łukasz

Sesja ślubna w Parku Skaryszewskim Warszawa

Romantyczna sesja ślubna w Parku Skaryszewskim, Centrum Warszawy oraz w Łazienkach Królewskich

Jesienną sesje ślubną Pauliny i Łukasza zrealizowaliśmy w trzech miejscach w plenerze. Zaczęliśmy klasycznie sesją ślubną w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Następnie przeszliśmy do nowoczesnej sesji ślubnej w Centrum Warszawy. Na zakończenie dnia idealnie sprawdziła się romantyczna sesja ślubna w Parku Skaryszewskim na Pradze.
W ten sposób sprostaliśmy wymaganią Pani Młodej, która pragnęła sesji zarówno klasycznej, nowoczesnej i romantycznej. Myślę że nam się udało, sami zobaczcie jak wyszło.
Komu się podoba zapraszam do komentowania, polubienia i udostępniania na portalach społecznościowych za pomocą przycisków na dole.

Całość sesji jest dostępna w Naszej strefie klienta, pod hasłem dostępnym u Pary Młodej.

Część I – Sesja ślubna w plenerze nad wodą – Łazienki Królewskie w listopadzie

Sesje w Łazienkach Królewskich rozpoczęliśmy od klasycznych zdjęć w Pałacu na wodzie. Pogoda nie sprzyjała, więc na rozgrzewkę zrobiliśmy kilka portretów w okolicznym Parku. Jeśli chcecie zobaczyć więcej klasycznych zdjęć ślubnych to zapraszamy do obejrzenia klasycznej sesji ślubnej w Warszawie Kasi i Adama.

Część II – Nowoczesna sesja ślubna Warszawa centrum

Na drugą część pleneru ślubnego wybraliśmy Centrum Warszawy, gdzie zrealizowaliśmy bardzo nowoczesną sesje ślubną. Ogromne czarne powierzchnie nowoczesnych budynków wraz z przeszkleniami nadały niezwykły klimat otrzymanych fotografii plenerowych. Zapraszamy również do obajrzenia nowoczesnej sesji ślubnej w Warszawie Wiktorii i Łukasza.

Część III – Romantyczna sesja ślubna w Parku Skaryszewskim w lesie i nad jeziorem

Główna część stanowiła romantyczna sesja ślubna w Parku Skaryszewskim w Warszawie na Pradze. W parku wykonaliśmy kilka ciekawych zdjęć nad jeziorem oraz w lesie. Nie mogliśmy pominąć także sesji ślubnej z gadżętami i rekwizytami. Na zakończenie tego cudownego listopadowego pleneru ślubnego z odrobią poświęcenia wykonaliśmy piękny portret Pary Młodej w jesiennych liściach. Zapraszamy także do obejrzenia romantycznego pleneru ślubnego w Pruszkowie oraz Białobrzegach nad Pilicą.

Komu się podoba zapraszam do komentowania, polubienia i udostępniania na portalach społecznościowych za pomocą przycisków na dole.

Leave a Reply