Miejska sesja poślubna w kilku lokalizacjach w Warszawie – Ogrody Zamku Królewskiego – PKiN – Centrum Warszawy – Novotel – Karolina i Kuba

*****

Sesja poślubna z Warszawą w tle

W tym roku miałam okazje odkryć piękno Warszawy na nowo. Odwiedzałam dalekie zakątki naszego kraju, zapominając o fotograficznym uroku naszej stolicy. Warszawski plener poślubny stał się aż takim klasykiem, że coraz mniej Par się na niego decyduje. Ta sesja pokazuje, że Warszawę można pokazać na nowo i zachwycić się jej rytmem i pięknymi klimatycznymi zakątkami. Zapraszam do wpisu!

1. Klasyczna sesja ślubna w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Jakże miło było mi odkryć w tym roku nowe Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie. Miejsce to posiada niesamowitą historię. Malownicze alejki, budynek Zamku i rytmiczna aranżacja przestrzeni sprawia, że fotografowanie w tym miejscu to mega przyjemność. Sesje w ogrodach to klasyka. Miejsca jak te zawsze będą pięknie wyglądać na ślubnych fotografiach. Sami zobaczcie:
*****

2. Nowoczesna sesja poślubna w centrum Warszawy z PKiN w tle.

Aż wstyd się przyznać, że nigdy nie fotografowałam Pary Młodej pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Miejsce tak klasyczne, a do tej pory zrobiłam tam raptem kilka sesji modowych. Po powrocie do domu nie mogłam uwierzyć jak otoczenie pałacu może być tak fotogeniczne. Ja jestem zachwycona zdjęciami ślubnymi pod PKiN, za rok wrócę tam na pewno. Mam już parę innych pomysłów!
*****

3. Romantyczna nocna sesja ślubna w centrum Warszawy

Na koniec sesji udaliśmy się na 10 piętro, by wspólnie podziwiać nocne piękno centralnej Warszawy. Jak co wieczór rozbłysły światła w wieżowcach i PKiN rozświetlił się na fioletowo. Widok urzekający i każdemu polecam sesję poślubną w nocnym centrum Warszawy! Sami zobaczcie:
*****

Jak zauważyliście, jedna sesja w Warszawie moze przynieść tak różnorodne efekty. Tu zawarliśmy klasykę, nowoczesność i romantyzm w jednej sesji. Opłaciło się, prawda?

Leave a Reply