Klimatyczna sesja narzeczeńska w Grecji – Monika i Łukasz

W lipcu miałam okazję uczestniczyć w bardzo rodzinnym ślubie, który odbył się w malowniczej i gorącej Grecji kontynentalnej. Monika i Łukasz postanowili powiedzieć sobie „TAK” w obecności garstki najbliższych i konsula RP w Atenach. Przez niespełna tydzień towarzyszyłam im z aparatem w dobrym wypoczynku, zwiedzaniu oraz przy wspólnych rodzinnych posiłkach. Oczywiście upamiętniłam ceremonie ślubną i wielkie greckie wesele.


Zrealizowany materiał podzieliłam na 3 części, z czego jedną pragnę wam przedstawić bliżej. Jest to wspaniała i romantyczna sesja narzeczeńska na malowniczym przylądku Sunion, w pobliżu świątyni Posejdona. Wraz z narzeczonymi pojechaliśmy tam, by wspólnie uchwycić niezwykle klimatyczny w tych rejonach zachód słońca. Otaczał nas śródziemnomorski klimat, ruiny niezwykle starych budowli oraz szum fal, niosący się z wybrzeża. Coś wspaniałego! Jeśli myślicie więc nad sesja narzeczeńską, która jest niecodzienna i pozostanie wspaniałym wspomnieniem do końca życia, koniecznie zdecydujcie się na zagraniczną sesję zdjęciową. Oto efekty naszej pracy, a właściwie mile spędzonego czasu i długiego greckiego spaceru.

*****

Przez ten wspaniły tydzień, mieliśmy okazję się doskonale poznać i zaprzyjaźnić, nie tylko z fotografowaną przez nas parą, ale również z ich wspaniałą rodziną. Tak wielkiej miłości i zaufania już dawno nie czułam w żadnej rodzinie. Zostaliśmy tak wspaniale przyjęci, że sami mogliśmy poczuć się jej częścią. Do dziś dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze tak cudowną pare kochających się ludzi.

Chciałbyś ofiarować swojej narzeczonej stylową i naturalną sesję narzeczeńską? Koniecznie skontaktuj się z nami. Chetnie pomożemy w organizacji!
Koniecznie zobacz również stylizowaną sesję dla Aren Jubiler i ich linii obrączek!

Leave a Reply