Fotografia Chrztu Świętego Warszawa

fotografii rodzinnej zawsze patrzymy oczami, lecz fotografujemy sercem. Dzięki temu zabiegowi, nasze fotografie rodzinne chrztu świętego oddają nie tylko obraz, ale również uczucia i wszystkie więzi, które łączą rodzinę.

fotografia chrztu świętego warszawa ząbki

Reportażowa fotografia sakramentu Chrztu Świętego oraz mini sesja dziecięca

Zrealizowany materiał fotograficzny to min. 50 wyretuszowanych zdjęć w wersji elektronicznej, zapisanych na płycie DVD lub pendrive. Dodatkowo całość sesji oprawiamy w elegancki fotoalbum premium, w lnianej oprawie, spersonalizowany i pasujący wyglądem do całości materiału fotograficznego. Zdjęcia ze Chrztu w prywatnej galerii internetowej dostępne są już 2 dni po uroczystości.

fotografia rodzinna Piaseczno

Dodatkowo nie musisz ruszać się z domu, gdyż dojedziemy do każdego miejsca!
Posiadamy również przenośne studio, które możemy rozłożyć wszędzie gdzie zechcesz! Czyż nie pięknie wyglądają zdjęcia zrealizowane we własnym domu?

fotografia chrztu warszawa

sesja dziecięca warszawa

Jak wygląda Nasza praca w dniu Chrztu Świętego?

Oferujemy Państwu kompleksowy reportaż z przygotowań dziecka, uroczystości oraz krótką sesję dziecka w domu bądź na przyjęciu (maksymalnie 3 godziny pracy fotografa). Fotografowanie zaczynamy ok. godziny przed wyjazdem do kościoła. W czasie przygotowań oprócz ubierania dziecka, staramy się wyłapywać emocje i inne naturalne momenty charakteryzujące rodzinną atmosferę domu. Dodatkowo na zdjęciach upamiętniamy najważniejsze detale dotyczące dnia Chrztu Świętego – świeca, buciki dziecka, biała chusta itp. Czas przygotowań jest to również świetny moment na mini sesję dziecka oraz zdjęcia dziecka z najbliższą rodziną – rodzicami, dziadkami i chrzestnymi. W czasie uroczystości fotografujemy zarówno całość wydarzeń jak i najdrobniejsze ważne szczegóły. Po Mszy Świętej zapraszamy wszystkich zebranych gości do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Jeżeli ktoś zapragnie zdjęcia z maluszkiem, również to jest najlepsza pora. Gdy jest taka potrzeba (bo np. dziecko dużo płakało w trakcie przygotowań) na początku przyjęcia możemy rozłożyć mini studio.

fotograf na chrzest

Sesja fotograficzna – idealny prezent dla ukochanej osoby

Twoje dziecko niedługo będzie miało Chrzest Święty? Poszukujesz fotografa na tą okazję? A może jesteś chrzestnym i poszukujesz prezentu z okazji Chrztu Świętego? Nie czekaj i dowiedz się czy posiadamy wolny termin. Zapraszamy do współpracy!

fotografia chrztu warszawa

fotografia ze chrztu w Piasecznie